Papadopulos nedal penaltu, pak vstřelil šestý gól v sezóně. Jeho Gliwice prohrály

Varšava

Český útočník Michal Papadopulos skóroval za Piast Gliwice v 15. kole polské fotbalové ligy, jeho tým ale prohrál na hřišti Niecieczy 1:2. Odchovanec Baníku Ostrava vstřelil šestý gól v sezóně, v zápase ale také neproměnil penaltu. Gliwice nenavázaly na předchozí tři zápasy bez porážky a v tabulce jsou předposlední.

Michal Papadopulos na tréninku

Papadopulos mohl hosty poslat do vedení v 68. minutě, jeho pokutový kop ale vychytal slovenský brankář Ján Mucha. Na druhé straně byl o čtvrt hodiny později ze stejné standardní situace úspěšný Lukasz Piatek. V třetí minutě nastavení Papadopulos vyrovnal, když hlavou zužitkoval Jagiellův centr, o minutu později ale rozhodl o výhře domácích Bartosz Spiaczka.