Rubriky:

Evropské ligy

Střídající žolík báječně zakroutil roh a brankář byl pro smích, na tohle u stromečku nezapomene

24. prosince 2017 15:02 - Lutych

Tak tomu se říká parádní dárek k Vánocům. Ukrajinský fotbalista Roman Bezus si snad ani nemohl nadělit lepší. Hráč belgického St. Truiden dostal před Štědrým dnem šanci nastoupit jen na čtyři minuty, ale v nastaveném času se mu povedlo zakroutit rohový kop tak parádně, že skončil přímo v síti. A St. Truiden si odvezl ze hřiště Standardu Lutych remízu 1:1.

Video již není dostupné

sntv

Tomu se říká - vytáhnout žolíka ve správnou chvíli. Trenér belgického týmu St. Truiden to ale zvládl dokonale. Krátce před koncem duelu belgické ligy na hřišti Standardu Lutych ukázal na Ukrajince Bezuse. A ten se mu po pár desítkách sekund odměnil. Postavil se totiž v nastavení k rozehrávce rohového kopu a míč zatočil přímo do sítě.

Spoluhráči se k němu nadšeně začali sbíhat a gratulovali mu, že týmu zajistil bod za remízu. Domácí fanoušci pískali a překonaný gólman jen smutně pochodoval po trávníku, bylo jasné, že by se nejraději neviděl. Tomu totiž střelec Vánoce pokazil, protože bude pro smích.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.