Rubriky:

Gól snů

Trefil se jako Van Basten a zabodoval. Tohle je nejkrásnější gól za čtvrtý květnový týden

28. května 2017 19:46 - Praha

V hlasování drtil konkurenci, anketu Gól snů o nejkrásnější gól v amatérských soutěžích za čtvrtý květnový týden jednoznačně ovládla trefa Jakuba Maryšky z týmu Mnichovohradišťský SK. Jeho trefu si vybralo 65 procent fanoušků na Sport.cz, kteří ji zároveň poslali do soutěže o nejhezčí gól května.

Fortuna Gól snů

Maryška se blýskl nádherným volejem, jímž dal vzpomenout na památný gól Marka van Bastena z finále ME 1988. I takové perly umí nabídnout středočeský přebor.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů od ČFL po krajské přebory na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel.

Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Gól snů