Rubriky:

Gól snů

Bomba přes rozhodčího! Nová česká disciplína vede k triumfu

2. října 2017 15:55 - Praha

Když se skloubí síla s chytrostí, mohou se na fotbalovém trávníku i v nižších soutěžích zrodit skvostné kousky. Takové, jaké hledá projekt Fortuna Gól snů zahrnující soutěže od ČFL po krajské přebory. Vítězem ankety za 4. zářijový víkend se stal borec, který do svých plánů duchapřítomně zahrnul i rozhodčího. A výsledek byl pro brankáře zničující...

Fortuna Gól snů

Žádný promyšlený plán, spíš kouzlo nechtěného. Ve chvíli, kdy si fanoušek Realu Madrid a bývalý hráč Baníku Ostrava naváděl míč ke střele, přemísťoval se i rozhodčí. Ondřej Dvořák z 1. BFK Frýdlant n./O. jeho pohybu využil a gólmanovi svou bombu v první chvíli skryl.

Kdo ví, možná se v divizi E zrodila nová, ryze česká disciplína. Bomba přes rozhodčího! Dvořák za ni každopádně bere první místo... Svůj hlas mu dalo 56 procent hlasujících čtenářů Sport.cz.

dos, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.