Villarreal - Real Madrid 2:2Real neudržel vedení a jen remizoval s Villarrealem

Valencie

Fotbalisté Realu Madrid vstoupili do nového roku ztrátou. V dohrávce 17. kola španělské ligy jen remizovali 2:2 na hřišti Villarrealu, když neudrželi vedení. Dvěma góly jim body sebral Santi Cazorla. Real tak ze 17 zápasů vyhrál jen devět a s 30 získanými body je čtvrtý se ztrátou sedmi bodů na vedoucí Barcelonu. Villarreal, který už čtyři zápasy nevyhrál, se díky bodu dostal z pásma sestupu.

Lucas Vázquez z Realu Madrid zkouší obelstít brankáře Villarrealu Sergia Asenja.

Villarreal dobře začal a už ve čtvrté minutě šel do vedení po trefě Cazorly, který po 307 minutách utnul neprůstřelnost Realu v lize. Jenže už tři minuty poté srovnal hlavou Karim Benzema a rychlý obrat dokonal stoper Raphaël Varane rovněž hlavou po standardní situaci.

Real měl několik šancí vedení ještě navýšit, zejména Lucas Vázquez zahodil velkou možnost. Naopak osm minut před koncem zůstal Cazorla na zadní tyči zcela volný a hlavou zařídil dělbu bodů.