Valladolid - Vallecano 0:1Fotbalisté Valladolidu podlehli ve španělské lize předposlednímu

Fotbalisté Valladolidu podlehli v 18. kole španělské ligy předposlednímu Vallecanu 0:1 a doma prohráli potřetí za sebou. Jediný gól zápasu dal už po 29 sekundách od úvodního hvizdu záložník Álvaro Medrán, domácí v závěru neproměnili penaltu.

Medrán v první minutě zakončil pohlednou kombinaci hostů střelou zblízka a Valladolid nedokázal na nejrychlejší branku ligové sezony odpovědět. Na svém stadionu nevyhrál od října a nakonec nedosáhl ani na remízu, neboť makedonský brankář Dimitrievski v 88. minutě zneškodnil Míchelův pokutový kop.

Rayo vyhrálo druhý zápas za sebou a dotáhlo se na osmnácté Bilbao i sedmnáctý Villarreal. Oba tyto celky se na svůj zápas 18. kola teprve chystají.

Alavés se po vítězství 2:1 nad Valencií vyhoupl na čtvrté místo, z nějž sesadil Real Madrid. Domácí celek prohrával, ale v nastavení první půle rozhodl střelou z malého vápna Pina.