Živě

Ronaldo v úterý předstoupí před soud. Očekává se, že přizná vinu

21. ledna 2019 19:33 - Madrid

Španělský soud se dnes začal zabývat případem daňových úniků fotbalisty Cristiana Ronalda z doby, kdy oblékal dres Realu Madrid. Portugalský kanonýr, jenž před touto sezonou přestoupil do Juventusu Turín, předstoupí v Madridu před soudce v úterý.

 

Massimo Pinca, Reuters

Zástupci soudu nepředpokládají, že by se Ronaldo v soudní síni zdržel dlouho. Očekává se, že přizná svou vinu a v souladu s dohodou vyjednanou už dříve se státním zástupcem a daňovými úřady dostane dvouletou podmínku. Na pokutách by měl zaplatit téměř 19 milionů eur (486 milionů korun).

Soud dnes zamítl Ronaldovu žádost, aby mohl do budovy vstoupit přímo z parkoviště a vyhnout se tak médiím. Třiatřicetiletý fotbalista, jenž odmítl možnost vypovídat jen prostřednictvím videokonference, chtěl soukromý přístup z bezpečnostních důvodů, podle soudu je ale takové opatření zbytečné.

ČTK

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..