Leganés - Levante 1:0Zmatky v obraně Levante rozhodly, tři body slaví Leganés

Fotbalisté Leganés porazili v dohrávce 26. kola španělské ligy na svém hřišti Levante 1:0. O jedinou branku utkání se postaral v 13. minutě Óscar. Domácím patří v tabulce La Ligy jedenáctá příčka, hosté jsou patnáctí se sedmibodovým náskokem na sestupové pozice.

Domácí fotbalisté vstoupili do utkání lépe, když už v 6. minutě skončila parádní rána Oscara na břevně hostující branky. O čtyři minuty později se do velké příležitosti dostal domácí Braithwaite, ale z hranice pokutového území netrefil branku.

Domácí se však dočkali o tři minuty později, když se po obrovském zmatku v obraně hostů trefil ranou z voleje Óscar a Leganés vedlo 1:0.

Až pak se dostali ke slovu hosté, ale Jason zacílil jen doprostřed domácí svatyně. Na dvoubrankový rozdíl mohl ve 26. minutě zvýšit domácí Garrillo, ale jeho rána jen těsně minula horní tyč.

Branku hostů rozhodčí neuznal

Jen centimetry dělily hosty od vyrovnání v 42. minutě, kdy po samostatné akci trefil tyč Enis Bardhi.

Ten samý hráč se dostal do šance i na začátku druhého poločasu, ani tentokrát však mezi tři tyče nezamířil. Hosté se dočkali v 81. minutě, hlavní rozhodčí však pro předcházející faul hostů branku neuznal.

Domácí fotbalisté si již už těsný náskok pohlídali a mohli tak slavit zisk třech bodů.