Eibar - Atlético 0:1Atlético udolalo Eibar a udrželo šanci na titul

Fotbalisté Atlética Madrid vyhráli díky gólu Thomase Lemara z 85. minuty 1:0 nad Eibarem a udrželi šanci na zisk španělského titulu. Barcelona však doma porazila 2:1 San Sebastian a udržela devítibodový náskok v čele španělské ligy. O výhře Katalánců rozhodl Jordi Alba.

Fotbalisté Atlética Madrid vyhráli díky gólu Thomase Lemara z 85. minuty 1:0 nad Eibarem a udrželi šanci na zisk španělského titulu.

Lemar zužitkoval Kokeho přihrávku před prázdnou bránu a připsal si třetí ligový gól v sezoně. Eibar neporazil Atlético ve španělské lize ani v desátém vzájemném utkání.

Vigo si doma poradilo 2:1 s Gironou a přeskočilo soupeře v tabulce. Ze 14. místa má náskok tři body na sestupové pozice, Girona je na tom o bod hůř. První gól Celty dal kanonýr Aspas, který se v posledních čtyřech zápasech trefil celkem šestkrát. Navíc dnes přihrál i na vítěznou branku Boufalovi.