Rubriky:

Španělsko

Kuriozita ve Španělsku: Ligové zápasy se nebudou hrát v pondělí!

9. srpna 2019 18:38

Neuvěřitelné. Ve Španělsku se nebudou hrát v pondělí zápasy nejvyšší fotbalové soutěže. Nerozhodlo o tom vedení tamního fotbalu, nýbrž soud. Jeho předběžné rozhodnutí povoluje hrát zápasy španělské ligy v pátek. Verdikt se týká pouze úvodních tří kol, definitivní usnesení ohledně hracích dnů padne později. Informovala o tom agentura AP.

 

Issei Kato, Reuters

Soud dnešním rozhodnutím částečně vyhověl přání vedení ligy a přerušil jiný soud, který měl na žádost španělské fotbalové federace omezit zápasy pouze na sobotu a neděli. Federace argumentuje tím, že fanoušci na pondělní utkání kvůli pozdnímu času neradi chodí. Liga zase tvrdí, že se díky tomu zvýšily televizní příjmy.

Nový ročník La Ligy odstartuje příští pátek soubojem mezi Athleticem Bilbao a Barcelonou, která bude útočit na třetí primát za sebou.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..