Rubriky:

Španělsko

Urážka reprezentačního kolegy: Já jsem formule 1, on motokára. Jeho hra se někomu líbí?

1. dubna 2020 19:41 - Madrid/Praha

Ke svému krajanovi a momentálně bývalému reprezentačnímu kolegovi si tedy zrovna servítky moc nebral. Francouzský útočník Realu Madrid Karim Benzema byl takřka pobouřen možným srovnáním sebe s krajanem v dresu Chelsea Olivierem Giroudem. Podle něj je to jako srovnávat formuli jedna s motokárou.

 

Real Madrid, Twitter

Benzema se v podobném duchu rozpovídal v instagramovém videorozhovoru s francouzským komikem Thomase N'Gijolem.

„Nemůžete srovnávat formuli jedna s motokárou. Já vím, že jsem ta formule," vytahoval se Benzema.

Útočníka Realu kouč národního týmu Didier Deschamps nepovolává od roku 2015, kdy byl rodák z Lyonu vyšetřován kvůli vydírání Mathieua Valbueny.

„S ním (Giroudem) to funguje, ale není to nic spektakulárního. Griezmann s Mbappém jsou vidět mnohem víc, zatímco on si vyhrne rukávy a dělá za ně černou práci. Ale líbí se někomu takhle hra? Já nevím, no," popisoval ofenzivní hru Les Blues Benzema.

Každopádně Deschamps si nominace Girouda asi s přehledem obhájí. Útočník Chelsea dal za Francii v 97 startech 39 gólů a navíc s ním Francie získala titul mistrů světa na posledním šampionátu v roce 2018.

roj, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..