Rubriky:

Španělsko

Mistr světa Umtiti se hned na druhém tréninku Barcelony zranil

9. května 2020 17:03 - Barcelona/Praha

Francouzský obránce Samuel Umtiti se zranil hned na druhém tréninku fotbalistů Barcelony po návratu k přípravě. Úřadující mistr světa si poranil pravé lýtko a katalánský klub oznámil, že není jasné, kdy se bude moci do přípravy znovu zapojit.

 

@BarcaTimes, Twitter

Fotbalisté vedoucího týmu španělské ligy se vrátili k tréninkům v pátek jako jedni z prvních v La Lize, poté co bez pozitivního nálezu absolvovali první vlnu testování na koronavirus. Umtiti je na zranění náchylný a na jeho potížích se mohla podepsat vynucená dlouhá pauza ve speciální přípravě, kterou neumožňovala opatření zavedená kvůli pandemii. Před zvýšeným rizikem zranění v této situaci varuje řada lékařů.

Šestadvacetiletý francouzský stoper během čtyřletého působení v týmu aktuálního mistra přišel ze zdravotních důvodů o 58 ze 141 ligových zápasů. V minulosti laboroval mimo jiné s kolenem. Na uzdravení má nyní odhadem šest týdnů, pokud se potvrdí spekulace, že španělská liga bude znovu rozehrána 20. června. Zatím je možné v klubech trénovat jen individuálně a po malých skupinkách.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..