Rubriky:

Španělsko

Nakaženým fotbalistou ve Španělsku je Brazilec Lodi z Atlétika

9. května 2020 19:21 - Madrid

Brazilský obránce Renan Lodi z Atlétika Madrid byl pozitivně testován na koronavirus a místo návratu k fotbalu ho čeká domácí karanténa. Veřejnoprávní rozhlasová stanice RAC1 v pátek uvedla, že z týmů nejvyšší španělské soutěže se nakazili tři hráči. O zbývajících dvou zatím není nic známo.

 

@Atleti, Twitter

Lodi měl symptomy nemoci covid-19 již v polovině března, tehdy si myslel, že má chřipku. V současné době se cítil zdráv. Test podstoupil ve středu před chystaným návratem k tréninku. Devět jeho spoluhráčů mělo výsledek negativní a může se zatím pozvolna chystat na případný restart sezony.

V domácí karanténě zůstane dvaadvacetiletý Brazilec deset dnů, pak bude znovu testován, než se bude moci k tréninku s týmem vrátit.

Besiktas při testování odhalil dva nakažené koronavirem

La Liga byla přerušena 12. března. Španělsko je s počty přes 222.000 nakažených a 26.000 mrtvých jednou z nejvíce zasažených zemí světa. Obnovení fotbalové soutěže se očekává do konce června.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..