Rubriky:

Španělsko

Fuenlabrada dostane šanci zabojovat o postup do první ligy

3. srpna 2020 20:42 - Madrid

Fotbalisté Fuenlabrady nakonec dostanou šanci zabojovat o postup do nejvyšší španělské soutěže. Tamní svaz nařídil odehrát zápas posledního kola druhé ligy s La Coruňou, který se měl uskutečnit 20. července, ale kvůli výskytu koronaviru v týmu Fuenlabrady byl nejprve odložen a posléze zrušen. Utkání je naplánované na středu.

 

Bernat Armangue, ČTK/AP

Fuenlabrada potřebuje proti již jistému sestupujícímu La Coruni uhrát alespoň bod, aby si zajistila poslední místo v čtyřčlenném play off o postup. To momentálně drží Elche, již jistými účastníky jsou Zaragoza, Almería a Girona. Postup mezi elitu si zajistily první dva týmy tabulky Huesca a Cádiz.

Počet pozitivních testů na covid-19 v týmu Fuenlabrady stoupl před závěrečným kolem na 28. Vedení soutěže duel později zrušilo s ohledem na vyšší moc kvůli tomu, že ho už nebylo kdy sehrát.

ČTK

  1:3 Barcelona - Real Madrid 1:3   dohráno
20201024T16:00:00+0200
Barcelona vs. Real Madrid
Barcelona vs. Real Madrid
Barcelona
Real Madrid

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..