Tohle se povedlo! Pivo za každý gól od Messiho. Casillas může pařit do rána, a co Češi?

26. prosince 2020 13:25 - Barcelona

644 branek - neuvěřitelné číslo, kterým navíc argentinský fotbalista Lionel Messi pokořil rekord slavného Pelého. To se nedá obejít jen tak. Pivovarnický kolos Budweiser přišel s originálním nápadem a tak se pod Vánočním stromkem každého gólmana, kterého barcelonský štírek překonal, objevila za každou obdrženou branku, lahev prémiového piva.

 

Juan Medina, Reuters

Kdo by se mohl slušně opít - to je dlouholetá star Realu Madrid a španělské reprezentace Iker Casillas. Tomu dal argentinský kanonýr hned 17 branek a pokud se z mistra světa nestal během půlroční nečinnosti notorický piják, asi by mu to na jeden večer nestačilo.

Ještě "hůře" je na tom ex-valencijský brankář Diego Alves. Brazilec dostal dokonce 19 lahví zlatavého moku.

Někteří z gólmanů už se svým Vánočním darem stihli pochlubit i na sociálních sítích. Tak třeba italská legenda Gianluigi Buffon nebo slovinská stálice Atlética Madrid Jan Oblak.

A jak si vedli čeští gólmani? Ti rozhodně smutnit nemusí. O tom jestli je lepší Budweiser od Messiho nebo třeba jejich oblíbená značka, se mohou přesvědčit Petr Čech, Ondřej Kolář nebo bývalý brankář Plzně Roman Pavlík

nov, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..