Levante - Atlético 1:1 Fotbalisté Atlétika ztratili body remízou na hřišti Levante

17. února 2021 21:05 - Madrid/Praha

Vedoucí mužstvo španělské fotbalové ligy Atlético Madrid v dohrávce 2. kola pouze remizovalo 1:1 na hřišti jedenáctého Levante. V čele tabulky mají svěřenci trenéra Diega Simeoneho šestibodový náskok před městským rivalem Realem a zápas k dobru.

Pablo Morano, Reuters

Atlético muselo ve Valencii dotahovat poté, co domácí poslal v 17. minutě do vedení makedonský záložník Enis Bardi. O dvacet minut později vyrovnal tečovanou střelou Marcos Llorente a zachránil lídra ligy před druhou porážkou v sezoně.

Na výhru ale favorizovaní hosté navzdory šancím nedosáhli. Pět minut po přestávce přestřelil Ángel Correa ve vyložené příležitosti z malého vápna odkrytou domácí branku a Saúlova trefa z 85. minuty nebyla uznána kvůli ofsajdu.

Španělská fotbalová liga - 2. kolo:
Levante - Atlético Madrid 1:1 (18. Bardhi - 37. Llorente)

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.