Levante - Atlético 1:1Fotbalisté Atlétika ztratili body remízou na hřišti Levante

Madrid/Praha

Vedoucí mužstvo španělské fotbalové ligy Atlético Madrid v dohrávce 2. kola pouze remizovalo 1:1 na hřišti jedenáctého Levante. V čele tabulky mají svěřenci trenéra Diega Simeoneho šestibodový náskok před městským rivalem Realem a zápas k dobru.

útočník Atlétika madrid Luis Suárez během utkání s Levante.

Atlético muselo ve Valencii dotahovat poté, co domácí poslal v 17. minutě do vedení makedonský záložník Enis Bardi. O dvacet minut později vyrovnal tečovanou střelou Marcos Llorente a zachránil lídra ligy před druhou porážkou v sezoně.

Na výhru ale favorizovaní hosté navzdory šancím nedosáhli. Pět minut po přestávce přestřelil Ángel Correa ve vyložené příležitosti z malého vápna odkrytou domácí branku a Saúlova trefa z 85. minuty nebyla uznána kvůli ofsajdu.