Villarreal - Málaga 1:1Villarreal přišel o výhru nad Málagou gólem v nastavení

Fotbalisté Villarrealu přišli ve španělské lize o výhru nad Málagou v 4. minutě nastavení a po remíze 1:1 ztrácejí na třetí Real Madrid šest bodů.

Villarreal vedl od prvního poločasu zásluhou Bruna Soriana, který ve 32. minutě v pokutovém území perfektně zužitkoval krásnou přihrávku Caniho. Znovu překonat brankáře Caballera už ale domácí nedokázali.

V poslední minutě nastavení je o tři body připravil Weligton, který hlavičkou po rohovém kopu srovnal. Málaga, čtvrtfinalista minulého ročníku Ligy mistrů, se jeho zásluhou dočkala po dvou prohrách bodu, stále se ale pohybuje těsně nad pásmem sestupu.

Manko Villarrealu může po víkendových zápasech ještě narůst a může přijít i o čtvrtou příčku v tabulce, pokud Athletic Bilbao dokáže jako první tým v sezoně vyzrát na vedoucí Barcelonu.