Rubriky:

Španělsko

Živě

Prezidentka klubu z Valencie se omluvila fanouškům za špatný rok

25. prosince 2016 11:45 - Valencie

Prezidentka fotbalového klubu z Valencie se na Štědrý den omluvila fanouškům za letošní špatné výsledky. V minulé sezoně skončilo mužstvo ve španělské lize na dvanáctém místě, před polovinou současného ročníku je až sedmnácté a bojuje o udržení.

 

Alberto Saiz, ČTK/AP

"Byl to obtížný rok, chtěla bych všechny fanoušky Valencie poprosit o odpuštění za špatné výsledky. Pracujeme na tom, abychom našli řešení," řekla Chan Lay Hoon ve vánočním videu na klubovém webu.

Z 15 podzimních ligových zápasů vyhrála Valencie jen tři. Oproti soupeřům v boji o záchranu má sice utkání k dobru, jenže v tom nastoupí proti vedoucímu Realu Madrid.

Za dva roky, co klub vlastní singapurský miliardář Peter Lim, se na lavičce vystřídali Nuno Espirito Santo, Gary Neville, Pako Ayestarán a Cesare Prandelli. Ani pod bývalým trenérem italské reprezentace se však mužstvo od října příliš nezlepšilo, po poslední prohře dokonce nespokojení fanoušci napadli týmový autobus.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..