Rubriky:

Španělsko

Sportovní tribunál potvrdil pětizápasový distanc pro Ronalda

22. srpna 2017 20:57 - Madrid

Španělský sportovní tribunál potvrdil pětizápasový distanc pro hvězdu Realu Madrid Cristiana Ronalda za vyloučení a strčení do rozhodčího. Portugalský fotbalový útočník tak bude svému klubu chybět ještě ve třech zápasech.

 

Manu Fernandez, ČTK/AP

Ronaldo byl vyloučen v prvním utkání španělského Superpoháru 13. srpna proti Barceloně a po obdržení červené karty strčil do rozhodčího. Španělská fotbalová federace mu udělila pokutu 3005 eur a k automatickému jednozápasovému trestu za vyloučení ještě distanc na další čtyři utkání za fyzický kontakt s rozhodčím.

Real Madrid už minulý týden neuspěl s odvoláním proti délce suspendace u fotbalového svazu a nyní ani u sportovního tribunálu. "Další nepochopitelné rozhodnutí. Jedna nespravedlnost za druhou. Ale mě nikdy nezlomí," napsal Ronaldo na instagramu.

Nejlepší fotbalista světa za minulý rok už chyběl Realu v odvetě superpoháru i v úvodním ligovém utkání proti La Coruně. Oba tyto duely madridský klub vyhrál. Ronaldo dále přijde o zápasy proti Valencii, Levante a San Sebastianu, vrátit se bude moci 20. září proti Betisu Sevilla.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..