R. Sociedad - Villarreal 3:0Soupeř Slavie Villarreal prohrál ve španělské lize i podruhé

Fotbalisté Villarrealu, kteří budou soupeřem pražské Slavie v Evropské lize, prohráli i druhý zápas ve španělské nejvyšší soutěži. V San Sebastianu dnes podlehli 0:3 a jsou poslední v tabulce. Real Sociedad je naopak se stoprocentní bilancí před víkendovými duely v čele.

Souboj šestého a pátého celku minulé sezony rozhodl už první poločas, v němž padly všechny tři góly. Ve 25. minutě se jako první prosadil Willian José, který po rohovém kopu poslal nadvakrát míč do sítě a navázal na svou branku z penalty ze zápasu úvodního kola na hřišti Celty Vigo. Druhý gól přidal po závaru před brankou umístěnou střelou k levé tyči Xabi Prieto. Těsně před koncem poločasu završil rychlý brejk lobem přes gólmana Juanmi a připsal si rovněž druhou trefu v sezóně.

Villarreal, který na úvod La Ligy podlehl 0:1 na hřišti Levante, hrál v sestavě: Fernández (46. Barbosa) - Rukavina, Álvaro, Semedo, Costa - Castillejo, Trigueros (80. Sansone), Hernández, Fornals - Bacca (70. Ünal), Bakambu.