Rubriky:

Španělsko

Španělská fotbalová liga zavede od příští sezóny videorozhodčího

15. listopadu 2017 18:51 - Madrid

Rozhodčí ve španělské fotbalové lize se budou moci od příští sezóny spolehnout na pomoc videa. Podporu technologií budou moci využít při posuzování brankových situací, rozhodování o pokutových kopech a červených kartách. Oznámil to šéf komise rozhodčích španělského fotbalového svazu Rafael Sánchez.

 

O2 TV Sport

Videorozhodčí se momentálně aktivně testuje v německé bundeslize a v první italské lize. Než bude plošně nasazen i v nejvyšší španělské soutěži, bude ve vybraných zápasech ve zkušebním provozu. K dispozici bude poprvé koncem listopadu při pohárovém zápasu Atlética Madrid s Elche.

O zavedení videa se uvažuje i v české lize. První zkouška v ostrém online režimu by měla proběhnout ještě letos, technologie by měla být nasazena do jednoho vybraného utkání z posledních tří kol podzimní části nejvyšší soutěže.

ČTK

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..