Levante - Barcelona 5:4Rekordní série skončila! Barcelona poprvé v lize prohrála, dostala pět gólů

Levante/Praha

Sen fotbalové Barcelony o tom, že dohraje nejvyšší španělskou soutěž bez jediné prohry, skončil. V neděli večer slavný katalánský klub prohrál na půdě Levante 4:5 a jeho rekordní série neporazitelnosti trvala celkem 43 utkání. Levante je v tabulce až patnácté, o to je senzace větší.

Fotbalisté Barcelony se během ligového utkání na půdě Levante nestačili divit. Philippe Coutinho a Andres Iniesta nemohli uvěřit, že od Levante dostali pět branek.

Levante začalo zápas se slavným soupeřem dobře. V 9. minutě šli domácí do vedení, když se trefil Emmanuel Boateng. Stejný hráč přidal ve 30. minutě a Katalánci se nestačili divit. Barca sice před půlí snížila, jenže po návratu z kabin opět ovládali dění na hřišti nadšeně bojující domácí.

Barcelona se ale nevzdávala ani za stavu 1:5 a postupně se jí dařilo manko mazat. Dotáhla se na rozdíl gólu, ale nakonec ani na remízu nedosáhla

Španělská fotbalová liga - 37. kolo:
Espaňol Barcelona - Málaga 4:1 (8. Moreno, 27. García, 30. Baptistao, 79. Piatti z pen. - 39. Adrián z pen.)
Levante - FC Barcelona 5:4 (9., 30. a 49. Boateng, 46. a 56. Bardhi - 38., 59. a 64. Coutinho, 71. Suárez z pen.