Rubriky:

Liga mistrů

Červená rapsodie. Závěr Ligy mistrů se odehraje s novým míčem

5. února 2019 13:07 - Praha

Zimní přestávka pomalu končí, fotbalové poháry brzy odstartují svou vyřazovací část. Fanoušci se mohou pokochat novým oficiálním míčem, se kterým se bude hrát jarní fáze Ligy mistrů, včetně finále v Madridu. Od minulých balonů se nový liší obráceným zbarvením. Jsou na něm bílé hvězdicové panely a inovativní červená grafika, na které je zobrazená trofej pro vítěze s nápisem Madrid 19.

 

Adidas

Nový oficiální míč Madrid Finale19 představila společnost Adidas. Je navržený tak, aby zdůraznil kultovní hvězdy Ligy mistrů. Bílé hvězdy kontrastují s červeným grafickým potiskem se žlutými detaily, který pokrývá zbytek míče. Připomíná tak barvy stadionu v Madridu, kde se uskuteční letošní finále. Hrát se bude na Estadio Metropolitano, novém stánku Atlétika.

Za odvážný a moderní design balon vděčí grafice s glitch-efektem.

Míč je vyroben nejnovější technologií, která zaručuje fotbalovým hvězdám nejlepší podmínky. Povrchová úprava, která je naprosto konzistentní pro všechny zápasy Ligy mistrů, nabízí bezpečnou přilnavost a umožňuje maximální kontrolu nad míčem. Díky tepelně lepeným panelům je povrch bezešvý, takže poskytuje hráčům lepší kontakt a zpracování míče.

dos, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..