Rubriky:

Liga mistrů

Živě

Polonahá kráska, která narušila finále Ligy mistrů, byla potrestána! Nejen od policie...

6. června 2019 13:03 - Madrid/Praha

O jejím počinu během finále fotbalové Ligy mistrů mnozí fanoušci mluvili více než o samotném utkání mezi Liverpoolem a Tottenhamem. Kinsey Wolanská si to za stavu 1:0 pro Reds namířila z tribuny madridského stadionu Wanda Metropolitano přímo na trávník, kde sprintovala oděná jen v jednodílných černých plavkách a sudí Skomina tak byl nucen utkání na chvíli přerušit. Dvaadvacetiletá ruská modelka teď už zná trest za svůj výstup.

 

Francisco Seco, ČTK/AP

Wolanská na skromném oděvu propagovala stránky svého přítele, ruského youtubera Vitalije Zdoroveckého, jenž se živí natáčením erotických scének. Pohlednou blondýnu sice stevardi po pár vteřinách chytili a následně byla převezena na policejní služebnu, účel ale splnila.

A dosáhla ještě většího zájmu, než si původně myslela. Zatímco před finálovým duelem ji na Instagramu sledovalo 300 tisíc fanoušků, po sobotním madridském představení už měla téměř dva a půl milionu followerů. Její touha po zviditelnění ale utrpěla tvrdou ránu, když jí Instagram o pár dní později účet zrušil...

Finále Ligy mistrů vyhráli fotbalisté Liverpoolu.

O2 TV Sport

Španělský deník Marca nyní přišel s informací, že Wolanská kromě zablokovaného účtu musí zaplatit i pokutu ve výši patnáct tisíc eur (zhruba 385 tisíc korun).

Vběhnutí na trávník Unie evropských fotbalových asociací (UEFA) „ocenila" desetitisícovým flastrem, pětitisícová pokuta pak přišla od policie za nezákonnou reklamu stránek jejího přítele.

Středem pozornosti byla chvíli během finále fotbalové Ligy mistrů polonahá blondýnka. Vběhla na trávník a krotit ji museli strážci pořádku.

Armando Franca, ČTK/AP

Marca nicméně připomíná, že jde o velmi nízkou sumu v souvislosti s faktem, že Zdoroveckého stránky díky inzerci zdarma v podání mladé Rusky získaly tři a půl miliony eur.

Finále fotbalové Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem narušila polonahá fanynka.

Felipe Dana, ČTK/AP

škv, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..