Liga mistrů

Sešívaní doma proti Dortmundu dřeli. Oznámkujte výkony fotbalistů Slavie

2. října 2019 21:03 - Praha

Fotbalisté pražské Slavie prohráli v druhém z šesti utkání základní skupiny Ligy mistrů doma s Dortmundem 0:2 a nenavázali na úvodní remízu 1:1 z Milána proti Interu. Vyrovnaný zápas v Edenu rozhodl ve prospěch německého vicemistra a vítěze Ligy mistrů z roku 1997 dvěma góly Ašraf Hakimí, který v 35. minutě otevřel skóre a v 89. minutě přidal druhou branku. Jak si jednotliví hráči českého mistra vedli a jakou známkou (školní stupnice) byste jejich výkony ohodnotili? Hlasujte v naší anketě.

Slavia, která poprvé hrála zápas skupiny Ligy mistrů na stadionu v Edenu, utrpěla první soutěžní porážku od dubna a po 24 zápasech. Dortmund naopak zvítězil po předchozích třech nerozhodných výsledcích včetně remízy 0:0 v úvodním duelu skupiny s Barcelonou a ani v šestém utkání na české půdě neinkasoval.

Sport.cz

Jakou známkou (školní stupnice) byste ohodnotili výkony fotbalistů Slavie v zápase Ligy mistrů proti Borussii Dortmund?