Slávisté Latka a Brabec si kvůli zranění od fotbalu odpočinou

20. září 2007 17:27 - PRAHA

Hořkou příchuť mělo vítězství fotbalistů Slavie 2:1 v úvodním zápase Ligy mistrů nad Steauou Bukurešť pro dva domácí obránce. Martin Latka a Erich Brabec pro zranění střetnutí nedohráli a čeká je nucená přestávka. Zvláště nepříjemná je pro Latku, který hrál ve středu vůbec první zápas v této sezóně.

"Martin má natažený zadní stehenní sval, přes víkend projde komplexním vyšetřením a až pak budeme moci odhadnout, na jak dlouhou dobu si bude muset od fotbalu odpočinout," řekl pro slávistický web týmový lékař Miloš Barna.

Ještě před koncem prvního poločasu odkulhal ze hřiště Brabec a na čtvrteční trénink už přišel s ortézou. "Má natažený vaz v koleně, bez fotbalu bude nejméně dva týdny," pokračoval Barna. Šrámy si ze zápasu odnesl i další obránce František Dřížďal, který má pohmožděné kloubní pouzdro a distorzi kotníku. Léčení zabere maximálně dvanáct dnů.

Především Latku zranění pronásledují již hodně dlouho. V březnovém utkání v Liberci si natrhl úpon zadního stehenního svalu. Na poslední čtyři ligová kola se do sestavy Slavie vrátil, ale v letní přípravě si zranění obnovil.

ČTK

  2:0 Chelsea - Real Madrid 2:0 dohráno
20210505T21:00:00+0200
Chelsea vs. Real Madrid
Chelsea vs. Real Madrid
Chelsea
Real Madrid

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas hostí Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..