Vrbův Razgrad po výhře v Podgorici postoupil v předkole Ligy mistrů

Fotbalisté Razgradu s českým trenérem Pavlem Vrbou v prvním předkole Ligy mistrů zvítězili 3:1 na hřišti Budučnosti Podgorica a postoupili do druhého předkola, ve kterém vyzvou dánský Midtjylland.

Pavel Vrba ve službách Ludogorce Razgrad.

Ludogorci v černohorské metropoli v úvodních 25 minutách zařídili dvoubrankové vedení Higinio Marín a Mavis Tchibota. Do přestávky snížil Igor Čukovič, ale víc už domácí nezvládli. Triumf bulharských šampionů pojistil Cauly třetím gólem v nastavení.

Omonia Nikósie s českými obránci Janem Lecjaksem a Michaelem Lüftnerem zvítězila na hřišti Araratu Jerevan 1:0 brankou v prodloužení. Kyperský tým v dalším předkole čeká Legia Varšava.

Další bývalý kouč české reprezentace Michal Bílek s Astanou naopak z prvního předkola neprošel. Kazašští mistři v úterý v Bělorusku podlehli Dinamu Brest 3:6.

1. předkolo fotbalové Ligy mistrů:
Ararat-Armenia - Omonia Nikósie 0:1 po prodl.
Molde (Nor.) - Kuopio (Fin.) 5:0 (2:0)
Flora Tallinn - Suduva (Lit.) 1:1 po prodl. (1:1, 0:0), pen. 2:4,
Celje (Slovin.) - Dundalk (Ir.) 3:0 (1:0)
Dinamo Tbilisi - KF Tirana 0:2 (0:1)
Ferencváros Budapešť - Djurgaarden 2:0 (1:0)
Maccabi Tel Aviv - FC Riga 2:0 (0:0)
Budučnost Podgorica - Ludogorec Razgrad 1:3 (1:2)
Connah's Quay Nomads (Wal.) - FK Sarajevo 0:2 (0:1)
Šeriff Tiraspol (Mold.) - Fola Esch (Luc.) 2:0 (1:0)
Floriana Valletta - Kluž 0:2 (0:0).
Zápas Klaksvík (Faer. ostr.) - Slovan Bratislava byl odložen na pátek kvůli koronavirové nákaze ve slovenském týmu.