Rubriky:

Liga mistrů

Real Madrid bude hrát na tréninkovém stadionu i Ligu mistrů

6. října 2020 14:09 - Nyon

Fotbalisté Realu Madrid dostali od evropské unie UEFA povolení hrát domácí zápasy Ligy mistrů na tréninkovém stadionu Alfréda Di Stéfana. "Bílý balet" už na šestitisícovém stadionu nastupuje ve španělské lize od června vzhledem k tomu, že jeho hlavní stánek Santiaga Bernabéua prochází rekonstrukcí a utkání se kvůli koronaviru stejně hrají bez diváků.

 

Přesun na tréninkový stadion schválila UEFA zatím na podzimní základní fázi Ligy mistrů. Pokud Real postoupí do vyřazovací části, bude teprve určeno, zda se vrátí na Bernabéu.

Nejprestižnější klubová soutěž Liga mistrů se rozjíždí. Letos bez českého týmu

Změnu stadionu oproti minulým ročníkům nahlásil také další tým skupiny B Šachtar Doněck. Ukrajinský tým nehraje domácí duely v doněcké Donbass Areně od února 2014 po vypuknutí konfliktu mezi Ukrajinou a proruskými separatisty v oblasti. Šachtar následně hrál domácí zápasy nejprve ve Lvově a poté v Charkově, nyní bude jeho základnou Olympijský stadion v Kyjevě.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..