Šok pro Real! Marcelo možná přijde kvůli neuvěřitelnému důvodu o odvetu s Chelsea

28. dubna 2021 16:08 - Madrid/Praha

Fotbalistům Realu Madrid hrozí, že se příští týden budou muset v semifinálové odvetě Ligy mistrů s Chelsea obejít bez své hvězdy Marcela. Z našeho pohledu kvůli naprosto neuvěřitelnému důvodu. Rodák z Ria de Janeiro, který před 10 lety získal rovněž španělské občanství, by totiž měl být den před zápasem členem jedné z komisí v rámci regionálních voleb v Madridu a nemohl by s týmem odcestovat do Londýna. Uvedl to deník El Mundo.

O2 TV Sport

Regionální volby, na nichž by se měl podílet i Marcelův zraněný spoluhráč Victor Chust, se konají 4. května a na pomoc s jejich organizací mohou být povoláni všichni španělští občané zapsaní v seznamu voličů. Za svou práci pak dostávají odměnu 65 eur (zhruba 1700 korun). Omluveni mohou být jen z velmi vážných důvodů. Real proto již začal s úřady vyjednávat o možném Marcelově uvolnění, podle listu však byla jejich prvotní žádost zamítnuta.

V minulosti byli do volebních komisí povoláni třeba brankář Aitor Fernández z Levante nebo Iňaki Williams v Atleticu Bilbao. Oběma však byla účast nakonec prominuta pro jejich souběžně hraný zápas. Zda tak přijde výjimka i v případě Marcela, je zatím nejisté.

Real Madrid remizoval v úvodním semifinále Ligy mistrů s Chelsea

Čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů se vrátil do základní sestavy Realu poté, co se zranil ústřední levý obránce Ferland Mendy. První semifinálový zápas s Chelsea skončil v Madridu 1:1.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas hostí Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..