Rubriky:

Liga mistrů

Real ztrácí důvěru tipujících, sázky na Atlétiko dvojnásobně rostou

27. května 2016 16:55 - Praha

Milán se třese na sobotní finále fotbalové Ligy mistrů formou madridského derby. Ještě před týdnem byl Real jasným favoritem (2,36:1), dva ze tří sázejících očekávali výhru Bílého baletu. Den před nejdůležitějším utkáním sezóny už situace není tak jednoznačná - sázky na Atlétiko (3,2:1) vzrostly více než dvojnásobně (aktuálně 17%). Realu nyní věří 41% sázejících, a převažuje názor, že uvidíme tuhý boj a remízu v základní hrací době (42%).

 

Luca Bruno, ČTK/AP

EURO ve Francii je za dveřmi. Přesto si milióny diváků po celém světě pustí v sobotu večer právě duel podceňovaného „Týmu" Atlétika Madrid a hvězdně „netýmového" královského Realu Madrid.

Na začátku cesty do finále Ligy mistrů hovořily kurzy jasně. Celkovým vítězem bude spíš Real 6:1 než Atlétiko 20:1. Kurzy před finále na zisk trofeje jsou třeba u Tipsportu už mnohem vyrovnanější Real 1,67:1 proti Atlétiko 2,2:1. A není se co divit, vždyť slavnější Real například v lize neporazil Atlétiko již dvě sezóny po sobě.

Urputná defenziva Simeoneho chlapců proti útočným géniům Realu. Padne v utkání jediný gól? Výsledky vzájemných soubojů tomu nahrávají. Lze si na to lze vsadit v kurzu 4:1.

Atlético jen tak neprohrává

„Atlético možná nemá takovou reputaci a rozpočet jako Real, ale je to zarputilý soupeř, proti kterému se v posledních letech vyhrává opravdu těžko. Realu má navíc co vracet z finálového duelu před dvěma lety. Real má nicméně obrovskou ofenzivní sílu a kvalitu a zůstává favoritem na celkové vítězství. Oba týmy nastoupí prakticky v plné síle, jde jen o to, jak využijí svoje šance v utkání," říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Nejčastěji tipovaným výsledkem u jeho kanceláře je remíza 1:1 (kurs 5,6:1), remíza 0:0 (kurs 6,9:1) nebo těsná výhra Atlétika 1:0 (kurs 7,7:1).

dos, Sport.cz

Kdo vyhraje letošní finále Ligy mistrů?


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..