Mourinha přivítaly v Barceloně plivance

6. března 2006 13:14 - BARCELONA

Nepříjemné, ale asi očekávané přivítání čekalo na trenéra fotbalistů Chelsea Londýn José Mourinha v Barceloně. Na místním letišti čekalo na anglický tým asi padesát fanoušků katalánského klubu a někteří z nich plivali na autobus, v němž na odjezd čekali Mourinho i celé mužstvo. Do Barcelony přicestoval londýnský klub k úterní odvetě osmifinále Ligy mistrů.

Na oficiálních stránkách anglického šampiona incident popsal kameraman klubové televize Kieren Startup, který ho natáčel. "Bylo tam velmi málo policistů, a jakmile hráči nastoupili do autobusu, přestali se o to zajímat," řekl. Mourinho měl na uších sluchátka a snažil se výtržníky ignorovat i ve chvílích, kdy plivali přímo na jeho okno.

Zápasy mezi Chelsea a Barcelonou měly kontroverzní průběh už v loňském osmifinále Ligy mistrů, kdy Mourinho po prvním zápase obvinil trenéra soupeře Franka Rijkaarda z ovlivňování rozhodčího. Před ostře sledovaným úterním duelem má výhodnější pozici domácí Barcelona, která 22. února na Stamford Bridge vyhrála 2:1.

ČTK, Sport.cz

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..