Rubriky:

Liga mistrů

Paříž zuří právem, v Barceloně měla kopat penaltu. Fauloval jsem, přiznal Mascherano

9. března 2017 09:53 - Barcelona

Senzační obrat Barcelony v odvetě osmifinále Ligy mistrů má kaňku a pořádnou. Když se hráči i trenér pařížského klubu zlobí, že je zařízl rozhodčí, mají pravdu. Za stavu 3:1 pro domácí měl tým PSG kopat penaltu. „Je jasné, že jsem fauloval," přiznal po utkání argentinský obránce Barcelony a rozčílil poražené. Barcelona nakonec vyhrála 6:1 a je ve čtvrtfinále Ligy mistrů.

O2 TV, O2 TV Sport

Kdyby za stavu 3:1 pískl pro hosty sudí penaltu, nejspíš by ze senzačního obratu nebylo nic. Jenže, teď se o tom dá jen spekulovat. Čas už nikdo nevrátí a faul na Di Mariu nemůže být zpětně potrestán tak, aby to ovlivnilo výsledek. „Myslím, že to není důvod, proč jsme nakonec postoupili my," tvrdil odvážně Mascherano.

Zklamaní hosté se tak sice mohli zlobit na sebe kvůli zahozeným šancím i špatnému výkonu, teď si ale navíc ještě mohou myslet, že jim nepřál ani rozhodčí. A po přiznání Mascherana je tenhle pocit oprávněný. Na postupu Barcelony už to ovšem nic nezmění.

rjm, Sport.cz, Právo

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..