Rubriky:

Liga mistrů

Exploze úsměv Bartrovi nevzaly. Po operaci už se cítí lépe, jak dlouho bude mimo hru?

13. dubna 2017 17:05 - Dortmund/Praha

Přežil. Ale na čtyři týdny bude ze hry. Stoper Dortmundu Marc Bartra už se směje, ale když explodovaly nálože u autobusu s hráči Borussie před úterním utkáním Ligy mistrů s Monakem, běhal všem mráz po zádech. Zavládla panika a hrůza, španělský fotbalista musel být převezen do nemocnice, kde byl operován.

 

Reuters Staff, Reuters

Šestadvacetiletý Bartra umístil na sociální sítě fotografii, kde dává symbolickým palcem nahoru najevo, že je v pořádku. Dobře vidět je ale i pravá operovaná paže. „Ahoj všichni. Jak můžete vidět, už je mi mnohem lépe. Moc všem děkuji za podporu a zprávy," uvedl fotbalista.

Ve středu už podle všeho sledoval odložený zápas svojí Borussie v Lize mistrů. „Všechny svoje síly jsem věnoval klukům z týmu a všem fanouškům BVB," napsal Bartra, který byl zraněný jako jediný z fotbalistů Dortmundu. Ostatní hráči ale byli otřeseni.

V dohrávaném duelu prohráli 2:3. Při rozcvičení na zápas nastoupili domácí v tričkách se španělským přáním: "Hodně sil. Jsme s tebou" a s Bartrovou fotografií. Teď se dozvěděli dobrou zprávu, že operace Bartry byla úspěšná. „Slyšeli jsme, že lékaři odvedli svoji práci skvěle a všechno dobře dopadlo," uvedl prezident klubu Reinhard Rauball.

Policie oznámila, že bombový útok vyšetřuje jako pokus o vraždu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..