Nářez nejen na trávníku. Bayern podává stížnost na zásah policie proti jeho fanouškům

Bayern Mnichov se zlobí. V úterní odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů na půdě Realu Madrid německý klub nenaštval jen výkon rozhodčích, ale také poločasový zásah proti jeho fanouškům. Bavorský klub podal proti počínání španělské policie stížnost k UEFA a žádá o prošetření.

Zásah španělské policie proti fanouškům Bayernu

Sestřih Real Madrid - Bayern Mnichov

"Během poločasové přestávky došlo uvnitř stadiónu k násilným útokům španělské policie proti fanouškům Bayernu. Klub považuje chování policie za naprosto nepřiměřené a přehnané a bude od španělské strany požadovat vyšetření," uvedl Bayern v prohlášení.

Bavorský klub v Madridu prohrál 2:4 po prodloužení a v součtu s domácí porážkou 1:2 vypadl. Bayern sice v 78. minutě vedl 2:1, ale o šest minut později byl po přísné druhé žluté kartě vyloučen Arturo Vidal a hosté v deseti inkasovali v prodloužení tři góly. Dva z nich dal Cristiano Ronaldo nejspíš z ofsajdového postavení a hráči Bayernu nešetřili kritikou na adresu maďarských rozhodčích v čele s Viktorem Kassaiem.