Rubriky:

Liga národů UEFA

Herzoga vystřídá u fotbalistů Izraele další Rakušan Ruttensteiner

19. července 2020 15:35 - Tel Aviv

Izraelské fotbalisty bude trénovat Rakušan Willibald Ruttensteiner, který je od roku 2018 sportovním ředitelem izraelského svazu. U mužstva vystřídá krajana Andrease Herzoga, který se rozhodl v červnu skončit kvůli nejistotě způsobené koronavirovou pandemií. Izraelský tým bude na podzim jedním ze soupeřů české reprezentace v Lize národů.

 

Profimedia.cz

Ruttensteiner povede mužstvo společně s dosavadním asistentem Alonem Hazanem, smlouvy mají podle agentury APA do konce roku.

Sedmapadesátiletý rodák ze Steyru v minulosti dvakrát zaskakoval na lavičce rakouské reprezentace z pozice sportovního ředitele tamního svazu, ale jinak žádné velké trenérské zkušenosti nemá.

Herzog fotbalisty Izraele proti Česku nepovede

Izraelci obsadili v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy páté místo ve skupině, ale mají šanci dostat se na závěrečný turnaj z play off Ligy národů. V říjnu se utkají se Skotskem a v případě úspěchu narazí na lepšího z utkání Norsko - Srbsko.

ČTK

Časová osa: Liga národů UEFA

Filtr článků - Liga národů UEFA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

     
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..