Rubriky:

ME 2016

FANTASY: EURO čeká vyřazovací část turnaje! Věříme v postup Chorvatska a Walesu

25. června 2016 11:44

Zápasy v základních skupinách jsou u konce. Osmifinálová klání jsme rozdělili do třech Fantasy kol. Každý hrací den představuje jedno kolo, na které si můžete sestavit sestavu. První začíná v sobotu v 15:00 a má na programu tři zápasy. Podle stejného klíče se hraje i v neděli. V pondělí se můžeme těšit na dvojici zápasů, které osmifinálové duely uzavřou.

 

Wales se stal vítězem skupiny B. Za sebou nechal Anglii, Slovensko a Rusko. Wales dal společně s Maďarskem na turnaji nejvíce branek. O polovinu z nich, o tři, se postaral Gareth Bale. Hvězda Walesu dostává prostor v naší sestavě i pro osmifinále. Společně s Balem se do sestavy dostal i Ramsey.

Věříme v čisté konto Walesu

Severní Irsko, které Wales v osmifinále vyzve, má na svém kontě branky dvě. I proto se v naší sestavě objevuje brankář Hennessey. Společně s ním bude útoky Severního Irska odrážet stoper Williams.

Chorvatsko jde do osmifinálových bojů po výhře nad Španělskem z prvního místa skupiny D. Chorvati narazí na výběr Portugalska, který na turnaji ještě nevyhrál a postupový bod proti Maďarsku se nerodil lehce. Myslíme si, že dál půjde Chorvatsko. V sestavě se objevuje Modrič, Rakitič a Perišic. V útoku bude portugalskou obranu zaměstnávat Kalinič.


Časová osa: ME 2016

Filtr článků - ME 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..