O brankáře Vaclíka se přetahují kluby z Francie a Portugalska. Zájem je i o Váchu

29. června 2011 11:38 - PRAHA

Velký zájem je v zahraničí o české mladíky, kteří si z fotbalového ME jednadvacítek přivezli bronz. „Tomáše Vaclíka chtějí hned čtyři kluby. Zájem všech je vážný,“ řekl Právu hráčův agent Zdeněk Nehoda. Gólman téměř jistě odejde z týmu nováčka první ligy Žižkova do zahraničí.

 

Radek Petrášek, ČTK

„Zatím nechci říct jména, jednání probíhají. Tomáš by se měl sám rozhodnout. Jeden menší nizozemský klub ho chce jako jedničku, jiný velkoklub ze stejné země jako dvojku. Post prvního gólmana mu nabízejí zástupci z Francie a z Portugalska. Vzhledem k jeho mládí bych se přikláněl k první variantě, potřebuje pravidelně chytat. Všechny nabídky jsou zajímavé pro Vaclíka i pro Žižkov,“ zdůraznil Nehoda.

O libereckého záložníka Lukáše Váchu se také zajímají v cizině. „Dva kluby velmi vážně, čekáme na nabídky, abychom mohli jednat,“ dodal Nehoda.

kft, Právo

Časová osa: ME ve fotbale do 21 let 2021

Filtr článků - ME do 21 let 2021


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..