Česká televize odvysílá z Brazílie všechna utkání, do studia přijdou Čech i Vrba

10. června 2014 20:18 - Praha

Nachystejte si zásoby, příští měsíc se od obrazovky neodtrhnete. Česká televize na programu ČT Sport odvysílá z fotbalového šampionátu v Brazílii všech 64 utkání, 55 z nich přímým přenosem. Do dějiště MS vysílá komentátora Jaromíra Bosáka, kterého od čtvrtfinále doplní také Pavel Čapek. Jednotlivé zápasy prováže studiem se speciálními hosty, Petrem Čechem či Pavlem Vrbou.

 

Václav Jirsa, Právo

Šampionát nabídne ČT i fanouškům na webu, kde přenosy všech zápasů doplní rovněž online zpravodajství. Vůbec poprvé také všechny zápasy a přestávková studia opatří skrytými titulky.

„Fotbalové mistrovství je jednou z nejočekávanějších sportovních událostí tohoto roku, a ačkoli se na něj český tým neprobojoval, nabídneme fanouškům kompletní program. Z mistrovství plánujeme odvysílat téměř dvě stě hodin, přímo z Brazílie budou vybraná utkání komentovat Jaromír Bosák a Pavel Čapek," avizuje Jiří Ponikelský, výkonný ředitel ČT Sport.

Ve studiu experti i zvláštní hosté

Fotbalové studio bude ČT v průběhu základních skupin vysílat kontinuálně od 17:30 až do druhé hodiny ranní. Jeho moderování bude rozděleno mezi Davida Kozohorského, Vlastimila Vláška, Petra Kubáska a Pavla Čapka. Ve studiu bude vždy přítomen také jeden z tradičních fotbalových expertů - Pavel Karoch, Luděk Zelenka, Martin Hyský, Josef Němec, Vladimír Táborský, Josef Csaplár, Günter Bittengel a Libor Sionko. Studio navštíví rovněž speciální hosté, například Petr Čech, Pavel Vrba, Karel Poborský, Milan Luhový či Zdeněk Grygera.

V závěru skupin, kdy se budou hrát obě utkání ve stejný čas, bude možné druhý zápas vždy sledovat online na webu ČT, nebo později v televizi ze záznamu.

dos, Sport.cz

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..