FANTASY: Hvězda Brazílie Neymar se do Jágrova týmu nedostal!

12. června 2014 13:34

Dnes začíná v Brazílii mistrovství světa ve fotbale a v zahajovacím utkání vyzve favorizovaný domácí výběr tým Chorvatska. Jaromír Jágr věří více domácím Kánárkům, kterých dal do své sestavy hned devět. I vy si můžete každý den postavit svůj vlastní tým a vyhrát ceny, které vám osobně předá Jaromír Jágr!

 

V týmu Jaromíra Jágra chybí největší hvězda domácího týmu Neymar. Hvězda Barcelony stojí 13 miliónů a místo něj se v útoku objeví dvojice Hulk a Jo. V záloze se objeví dva hráči chorvatského výběru Modrič a Srna, kteří jako jediní reprezentují papírově slabšího soupeře domácích. Chorvatské záložníky doplní brazilské duo Wilian, který dokonce nastoupí s kapitánskou páskou, a Paulinho.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Brazilská obrana je strašákem 

Obrana je pak zcela pochopitelně sestavena čistě z fotbalistů domácího týmu. O obraně domácího týmu bylo napsáno už mnoho a v čisté konto žlutých kouzelníků věří i Jaromír Jágr. V obraně jsou tak Marcelo, Alves, Maicon a čtvrtým do party Silva. Branku bude hájit César.

Nezapomeňte, že i vy máte možnosti si vytvořit tým a utkat se tak tváří v tvář Jaromíru Jágrovi. Když budete patřit k těm nejlepším, Jaromír Jágr vám osobně předá limitovanou edici telefonu Huawei s jeho podpisem.

Fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..