Roztržka na řeckém tréninku. Maniatis chtěl opustit tým a odletět domů!

19. června 2014 09:02 - Natal

V řeckém týmu to před dnešním zápasem proti Japonsku pěkně vře. Jorgos Tzavellas a Joannis Maniatis se poprali během tréninku a i když Řekové navenek ujišťují, že nešlo o nic vážného, nálada v mužstvu není ani zdaleka ideální.

 

Profimedia.cz

Řekové v úvodním duelu na MS prohráli s Kolumbií 0:3 a špatnou atmosféru v týmu dokazuje i spor mezi hráči. Podle britského deníku Guardian byl dokonce Maniatis rozhodnutý tým opustit a odletět domů, po domluvě si to však rozmyslel.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

"Bylo to celé triviální a zajímavé je to jen pro média," prohlásil obránce Sokratis Papastathopulos na předzápasové tiskové konferenci. "Jsem si jistý, že teď už mezi nimi není problém. Ať se stalo cokoli, nijak nás to neovlivní před zápasem. Soustředíme se na 200 procent," dodal.

Důvodem sporu řeckých fotbalistů mohla být rivalita mezi jejich kluby. Zatímco Maniatis hraje za Olympiakos Pireus, Tzavellas je hráčem PAOK Soluň. "Mluvil jsem s oběma hráči a došel jsem k závěru, že jde o problém z minulosti. Nemá to co dělat s reprezentací. Věřím, že je všechno vyřešené," dodal trenér Fernando Santos.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..