Rubriky:

MS 2018

Živě

Paráda Belgičanů. Před bitvou s Anglií vystřihli skvělý kousek

27. června 2018 10:05 - Moskva/Praha

Belgický tým zatím působí na fotbalovém MS zřejmě nejsuverénnějším dojmem a naplňuje pověst černého koně turnaje. A i z tréninkových srandiček je patrné, že tým je vyladěný takřka dokonale.

sntv

Pravdou je, že Belgičané mají za sebou zápasy s papírově slabšími celky Panamy (3:0) a Tuniska (5:2) a možná ani čtvrteční šlágr s Anglií jejich sílu zcela neprověří, protože kouč vzhledem k již jistému postupu může nasadit řadu náhradníků.

Velkou pohodu v týmu naznačují obrázky z tréninku, v němž svěřenci trenéra Roberta Martíneze úspěšně zakončili „hlavičkový tenis", tedy hru, při němž si musí míč všichni hráči postupně přihrát hlavičkami a poslední na konci řetězu ho pak dostat do otevřené lednice.

Belgičanům se to povedlo a měli z toho nefalšovanou radost. Nicméně podobný kousek zvládl nedávno i syn obránce Realu Marcela Enzo Alves v kabině madridského klubu.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..