Rubriky:

MS 2018

Bývalý švédský kapitán v případě porážky skončí s mexickým jídlem

27. června 2018 14:43 - Stockholm

Bývalý švédský fotbalový reprezentant Anders Svensson miluje mexické jídlo natolik, že se mu podle vášně pro tortilly říká "Taco Anders". Rekordman v počtu startů za národní tým (148) je však připraven se své oblíbené stravy vzdát, pokud Švédsko v závěrečném utkání ve skupině na mistrovství světa Středoameričany neporazí.

 

Michael Dalder, Reuters

"Tohle je naposledy, co to jím, pokud Mexiko vyřadí Švédsko z turnaje. Je to ode mě velká oběť, takže se snažte a zničte je. Hodně štěstí!" povzbudil své následovníky dlouholetý reprezentační kapitán Svensson v instagramovém videu, na němž ve švédském dresu sedí před stolem plným mexického jídla.

Švédsko bude v dnešním vyvrcholení skupiny F bojovat s Mexikem o postup do další fáze. Stoprocentní jistotu mu bez ohledu na výsledek druhého zápasu zaručí jen výhra o dvě branky.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..