Rubriky:

MS 2018

Kdo se stane králem fotbalového MS?

14. července 2018 09:36 - Praha

Napětí roste, už jen dva zápasy zbývají odehrát na fotbalovém mistrovství světa v Rusku. V sobotu od 16 hodin se o třetí místo utkají Belgie s Anglií. Vrcholem bude nedělí bitva o světového šampióna. V Moskvě se od 17 hodin střetne Francie s Chorvatskem. Kdo je vaším favoritem?

Sport.cz

Sport.cz oslovil fanoušky fotbalu a ti prozradili své tipy. Pro někoho možná překvapení, ale více hlasů dostalo Chorvatsko. Kdo by měl být podle Čechů třetí? K překvapení se dozvíte i jeden tip, který se ale určitě nesplní.

Podle sázkových kanceláří je favoritem Francie. Ta se probojovala do finále světového šampionátu po dvaceti letech. Na druhé straně bude stát Chorvatsko, překvapení mistrovství světa.

Sobotní duel o třetí místo bude reprízou posledního utkání skupiny G, kde se z výhry 1:0 nad Anglií radovala Belgie. Zopakuje výhru i v bitvě o bronz?

kl,lik, Sport.cz

Kdo vyhraje MS?


Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..