Rubriky:

MS 2018

Wimbledon se řezal smíchy. Neymarovo divadlo napodobovaly i hvězdy kurtů

16. července 2018 19:42 - Londýn/Praha

Je to fotbalový génius, o tom není sporu. Popularita brazilské hvězdy Neymara pronikla i na posvátné kurty slavného Wimbledonu. Ovšem asi trošku jinak, než by si pětadvacetiletý útočník přál. Jeho "divadelní kousky", kterými zásoboval fanoušky na světovém šampionátu v Rusku, zaujaly i tenisové hvězdy.

 

David Gray, Reuters

S napodobováním útočníka Paris St. Germain se na sociálních sítích doslova roztrhl pytel. Fanoušci pod hashtagem #NeymarChallenge předhánějí, kdo se výstupům hvězdného Brazilce co nejvíce přiblíží. A rozhodně je z čeho vybírat.

Téměř k dokonalosti dotáhl své vystoupení i legendární švédský tenista Jonas Björkman, který bojoval ve wimbledonské čtyřhře v soutěži legend po boku neméně slavného Australana Todda Woodbridge.

Soupeři jim ve třetím kole byli Goran Ivaniševič s Mansúrem Bahramim. A fanoušci se opravdu nenudili. Borci předváděli, že tenis rozhodně nezapomněli, a diváky bavili skvělými výměnami. Ta vrcholná show však měla teprve přijít.

Todd Woodbridge po jedné z výměn trefil nešťastně svého parťáka do zad. A ten předvedl po vzoru brazilské hvězdy dokonalé divadlo. Zprvu se zdálo, že Švéd přejde celou situaci s úsměvem, pak si však vzpomněl na brazilského kouzelníka a začal konat.

S bolestnou grimasou se skácel na zelený pažit a k pobavení diváků se začal válet po kurtu. Navzdory úderu do zad se držel za břicho, následně si dokonce od parťáka z druhé dvojice vyžádal i "resuscitaci".

Bouřlivý smích a aplaus fanoušků na sebe nenechal dlouho čekat. Wimbledon prostě letos bavil po všech stránkách...

pan, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..