Rubriky:

MS 2018

Živě

Malá kapacita stadiónu? Zkuste díry do arény! Neuvěříte, jak si poradili Rusové

4. října 2017 14:37 - Jekatěrinburg

Něco podobného těžko vymyslíte. To je prostě Rusko... Hostitelská země fotbalového mistrovství světa v příštím roce vložila do organizace šampionátu již miliardy eur. Problém nastal se stadiónem v Jekatěrinburgu, který neměl potřebnou kapacitu podle kritérií FIFA pro uspořádání zápasů nejvyšší kategorie. Na videu se můžete podívat, jak si Rusové poradili. Původní kapacitu 27 tisíc diváků rázem zvedli na 45 tisíc.

Ďábelská improvizace v ruském stylu! Původně měla být kruhová aréna v Jekatěrinburgu pěkně uzavřená. Jenže bylo nutné zvýšit kapacitu. Našlo se nečekané řešení. Pořadatelé vytvořili do arény dva otvory za brankami, díky nimž získali prostor na dostavění dvou tribun, které v původním projektu samozřejmě nebyly.

Jsou vystrčené na ulici, jako by ke stadiónu ani nepatřily. Celková silueta je tak velmi zvláštní. Požadovaná kapacita je ovšem naplněna...

dos, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..