Rubriky:

MS 2018

Program šampionátu: Úvodní duel Rusů i německých obhájců trofeje uvidí Moskva, finále také

1. prosince 2017 18:01 - Moskva/Praha

Po pátečním losování v moskevském Kremlu je znám kompletní jízdní řád mistrovství světa ve fotbale, jehož hostitelem bude v příštím roce Rusko. Podle zvyklostí obstará úvod šampionátu duel reprezentace pořádající země, takže 14. června vyrukuje ruská sborná v moskevských Lužnikách k prvnímu střetnutí skupiny A proti Saúdské Arábii. Obhájci světového poháru Němci začnou také v Moskvě, kde o tři dny později nastoupí proti Mexiku.

 

Maxim Shemetov, Reuters

Skupina B bude mít hned na úvod na programu pikantní Pyrenejské derby, v němž mistři Evropy Portugalci vyrukují v Soči 15. června proti Španělům. Messi a jeho argentinští spoluhráči vstoupí do mistrovství světa 16. června na stadiónu moskevského Spartaku zápasem s nováčkem mistrovství světa Islandem. Brazilce v čele s Neymarem čeká úvodní střetnutí 17. června v Rostově na Donu proti Švýcarům.

Finálové střetnutí uvidí pochopitelně také Moskva, v Lužnikách se bude hrát 15. července v 16 hodin středoevropského letního času. Zápas o bronz uvidí o den dříve Petrohrad.

Vše o pátečním losování mistrovství světa a složení jednotlivých skupin si můžete přečíst zde.

Program fotbalového MS 2018 v Rusku (časy jsou uvedeny v SELČ):   
Datum a čas Město Skupina Zápas
14. června: 16:00 Moskva (Lužniky) A Rusko - Saúdská Arábie
15. června: 13:00 Jekatěrinburg A Egypt - Uruguay
15. června: 16:00 Petrohrad B Maroko - Írán
15. června: 19:00 Soči B Portugalsko - Španělsko
16. června: 11:00 Kazaň C Francie - Austrálie
16. června: 14:00 Moskva (Spartak) D Argentina - Island
16. června: 17:00 Saransk C Peru - Dánsko
16. června: 20:00 Kaliningrad D Chorvatsko - Nigérie
17. června: 13:00 Samara E Kostarika - Srbsko
17. června: 16:00 Moskva (Lužniky) F Německo - Mexiko
17. června: 19:00 Rostov E Brazílie - Švýcarsko
18. června: 13:00 Nižnij Novgorod F Švédsko - Korea
18. června: 16:00 Soči G Belgie - Panama
18. června: 19:00 Volgograd G Tunisko - Anglie
19. června: 13:00 Moskva (Spartak) H Polsko - Senegal
19. června: 16:00 Saransk H Kolumbie - Japonsko
19. června: 19:00 Petrohrad A Rusko - Egypt
20. června: 13:00 Moskva (Lužniky) B Portugalsko - Maroko
20. června: 16:00 Rostov A Uruguay - Saúdská Arábie
20. června: 19:00 Kazaň B Írán - Španělsko
21. června: 13:00 Jekatěrinburg C Francie - Peru
21. června: 15:00 Samara C Dánsko - Austrálie
21. června: 19:00 Nižnij Novgorod D Argentina - Chorvatsko
22. června: 13:00 Petrohrad E Brazílie - Kostarika
22. června: 16:00 Volgograd D Nigérie - Island
22. června: 19:00 Kaliningrad E Srbsko - Švýcarsko
23. června: 13:00 Moskva (Spartak) G Belgie - Tunisko
23. června: 16:00 Soči F Německo - Švédsko
23. června: 19:00 Rostov F Korea - Mexiko
24. června: 13:00 Nižnij Novgorod G Anglie - Panama
24. června: 16:00 Jekatěrinburg H Japonsko - Senegal
24. června: 19:00 Kazaň H Polsko - Kolumbie
25. června: 15:00 Volgograd A Saúdská Arábie - Egypt
25. června: 15:00 Samara A Uruguay - Rusko
25. června: 19:00 Kaliningrad B Španělsko - Maroko
25. června: 19:00 Saransk B Írán - Portugalsko
26. června: 15:00 Moskva (Lužniky) C Dánsko - Francie
26. června: 15:00 Soči C Austrálie - Peru
26. června: 19:00 Petrohrad D Nigérie - Argentina
26. června: 19:00 Rostov D Island - Chorvatsko
27. června: 15:00 Kazaň F Korea - Německo
27. června: 15:00 Jekatěrinburg F Mexiko - Švédsko
27. června: 19:00 Moskva (Spartak) E Srbsko - Brazílie
27. června: 19:00 Nižnij Novgorod E Švýcarsko - Kostarika
28. června: 15:00 Volgograd H Japonsko - Polsko
28. června: 15:00 Samara H Senegal - Kolumbie
28. června: 19:00 Kaliningrad G Anglie - Belgie
28. června: 19:00 Saransk G Panama - Tunisko
30. června: 15:00 Kazaň 1. osmifinále Vítěz C - Druhý D
30. června: 19:00 Soči 2. osmifinále Vítěz A - Druhý B
1. července: 15:00 Moskva (Lužniky) 3. osmifinále Vítěz B - Druhý A
1. července: 19:00 Nižnyj Novgorod 4. osmifinále Vítěz D - Druhý C
2. července: 15:00 Samara 5. osmifinále Vítěz E - Druhý F
2. července: 19:00 Rostov 6. osmifinále Vítěz G - Druhý H
3. července: 15:00 Petrohrad 7. osmifinále Vítěz F - Druhý E
3. července: 19:00 Moskva (Spartak) 8. osmifinále Vítěz H - Druhý G
6. července: 15:00 Nižnij Novgorod 1. čtvrtfinále 1OF - 2OF
6. července: 19:00 Kazaň 2. čtvrtfinále 5OF - 6OF
7. července: 15:00 Samara 3. čtvrtfinále 7OF - 8OF
7. července: 19:00 Soči 4. čtvrtfinále 3OF - 4OF
10. července: 19:00 Petrohrad 1. semifinále 1ČF - 2ČF
11. července: 19:00 Moskva (Lužniky) 2. semifinále 3ČF - 4ČF
14. července: 15:00 Petrohrad o 3. místo  
15. července: 16:00 Moskva (Lužniky) finále  
Program MS ve fotbale 2018 podle skupin (časy jsou uvedeny v SELČ):
Skupina A:
14. června: 16:00 Rusko - Saúdská Arábie (Moskva-Lužniky),
15. června: 13:00 Egypt - Uruguay (Jekatěrinburg),
19. června: 19:00 Rusko - Egypt (Petrohrad),
20. června: 16:00 Uruguay - Saúdská Arábie (Rostov),
25. června: 15:00 Saúdská Arábie - Egypt (Volgograd),
25. června: 15:00 Uruguay - Rusko (Samara).
Skupina B:
15. června: 16:00 Maroko - Írán (Petrohrad),
15. června: 19:00 Portugalsko - Španělsko (Soči),
20. června: 13:00 Portugalsko - Maroko (Moskva-Lužniky),
20. června: 19:00 Írán - Španělsko (Kazaň),
25. června: 19:00 Španělsko - Maroko (Kaliningrad),
25. června: 19:00 Írán - Portugalsko (Saransk).
Skupina C:
16. června: 11:00 Francie - Austrálie (Kazaň),
16. června: 17:00 Peru - Dánsko (Saransk),
21. června: 13:00 Francie - Peru (Jekatěrinburg),
21. června: 15:00 Dánsko - Austrálie (Samara),
26. června: 15:00 Dánsko - Francie (Moskva-Lužniky),
26. června: 15:00 Austrálie - Peru (Soči).
Skupina D:
16. června: 14:00 Argentina - Island (Moskva-Spartak),
16. června: 20:00 Chorvatsko - Nigérie (Kaliningrad),
21. června: 19:00 Argentina - Chorvatsko (Nižnij Novgorod),
22. června: 16:00 Nigérie - Island (Volgograd),
26. června: 19:00 Nigérie - Argentina (Petrohrad),
26. června: 19:00 Island - Chorvatsko (Rostov).
Skupina E:
17. června: 13:00 Kostarika - Srbsko (Samara),
17. června: 19:00 Brazílie - Švýcarsko (Rostov),
22. června: 13:00 Brazílie - Kostarika (Petrohrad),
22. června: 19:00 Srbsko - Švýcarsko (Kaliningrad),
27. června: 19:00 Srbsko - Brazílie (Moskva-Spartak),
27. června: 19:00 Švýcarsko - Kostarika (Nižnij Novgorod).
Skupina F:
17. června: 16:00 Německo - Mexiko (Moskva-Lužniky),
18. června: 13:00 Švédsko - Korea (Nižnij Novgorod),
23. června: 16:00 Německo - Švédsko (Soči),
23. června: 19:00 Korea - Mexiko (Rostov),
27. června: 15:00 Korea - Německo (Kazaň),
27. června: 15:00 Mexiko - Švédsko (Jekatěrinburg).
Skupina G:
18. června: 16:00 Belgie - Panama (Soči),
18. června: 19:00 Tunisko - Anglie (Volgograd),
23. června: 13:00 Belgie - Tunisko (Moskva-Spartak),
24. června: 13:00 Anglie - Panama (Nižnij Novgorod),
28. června: 19:00 Anglie - Belgie (Kaliningrad),
28. června: 19:00 Panama - Tunisko (Saransk).
Skupina H:
19. června: 13:00 Polsko - Senegal (Moskva-Spartak),
19. června: 16:00 Kolumbie - Japonsko (Saransk),
24. června: 16:00 Japonsko - Senegal (Jekatěrinburg),
24. června: 19:00 Polsko - Kolumbie (Kazaň),
28. června: 15:00 Japonsko - Polsko (Volgograd),
28. června: 15:00 Senegal - Kolumbie (Samara).
Osmifinále:
30. června: 15:00 1. osmifinále (Vítěz C - Druhý D) (Kazaň),
30. června: 19:00 2. osmifinále (Vítěz A - Druhý B) (Soči),
1. července: 15:00 3. osmifinále (Vítěz B - Druhý A) (Moskva-Lužniky),
1. července: 19:00 4. osmifinále (Vítěz D - Druhý C) (Nižnij Novgorod),
2. července: 15:00 5. osmifinále (Vítěz E - Druhý F) (Samara),
2. července: 19:00 6. osmifinále (Vítěz G - Druhý H) (Rostov),
3. července: 15:00 7. osmifinále (Vítěz F - Druhý E) (Petrohrad),
3. července: 19:00 8. osmifinále (Vítěz H - Druhý G) (Moskva-Spartak),
6. července: 15:00 1. čtvrtfinále (1OF - 2OF) (Nižnij Novgorod),
6. července: 19:00 2. čtvrtfinále (5OF - 6OF) (Kazaň),
7. července: 15:00 3. čtvrtfinále (7OF - 8OF) (Samara),
7. července: 19:00 4. čtvrtfinále (3OF - 4OF) (Soči),
10. července: 19:00 1. semifinále (1ČF - 2ČF) (Petrohrad),
11. července: 19:00 2. semifinále (3ČF - 4ČF) (Moskva-Lužniky),
14. července: 15:00 o 3. místo (Petrohrad),
15. července: 16:00 finále (Moskva-Lužniky).
zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..