Rubriky:

MS 2018

Na Salaha čekalo milé překvapení. Co mu zvedlo náladu po trudném pátečním odpoledni?

16. června 2018 17:53 - Groznyj/Praha

Prožil si trudné páteční odpoledne. Moc se chtěl dát po zranění ramena ve finále Ligy mistrů dohromady, aby Egyptu v jeho úvodním zápase fotbalového MS v Rusku proti Uruguayi v den svých šestadvacátých narozenin pomohl přímo na hřišti. Jenže boj s časem Mohamed Salah prohrál, takže jen z lavičky musel sledovat prohru svého týmu 0:1. Kanonýrovi Liverpoolu zvedlo náladu alespoň překvapení, které na něj čekalo po návratu do hotelu v Grozném.

Video již není dostupné

sntv

Bylo už sobotní časné ráno, když se egyptští fotbalisté vrátili na svou základnu. I přesto po vstupu do lobby personál hotelu nachystal Salahovi dárek - dort v barvách egyptské vlajky ozdobený zlatou kopačkou na vrcholu.

Salahův úsměv prozrazoval, že mu nečekaný dárek udělal radost, stejně jako skandování jeho spoluhráčů, kteří mu v angličtině i arabštině k narozeninám zazpívali.

škv, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..