Rubriky:

MS 2018

Neymar kvůli bolavému kotníku předčasně odešel z tréninku

19. června 2018 17:54 - Soči

Tak tohle může být pro Kanárky vážná problém. Útočník Neymar kvůli bolestem v pravém kotníku předčasně opustil dnešní trénink brazilské reprezentace na mistrovství světa v Rusku. Podle mluvčího výběru trenéra Titeho by však nemělo jít o nic vážného, přestože nejdražší fotbalista historie od únorové operace pravé nohy začal hrát až těsně před šampionátem.

sntv

Pětinásobní mistři světa se připravují v Soči na páteční duel s Kostarikou a Neymar opustil trénink už po několika minutách. "Proti Švýcarsku byl častokrát faulován a tak dnes cítil v noze bolest. Proto šel radši za fyzioterapeuty a zítra už bude trénovat normálně," citovala agentura mluvčího reprezentace.

Brazilci vstoupili do mistrovství v Rusku v neděli nečekanou remízou 1:1 se Švýcarskem. Neymar byl v utkání desetkrát faulován a i přes nevýrazný výkon odehrál celý zápas

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..