Živě

Ronaldo otevřel v Madridu kliniku na transplantaci vlasů

19. března 2019 14:50 - Madrid

Fotbal je jeho život, hvězdný Cristiano Ronaldo však hledá cesty, jak se uplatnit i v životě mimo zelený trávník. A jelikož platí za hezouna, který pečlivě dbá na svůj vzhled, asi nikoho nepřekvapí, jakým směrem se Portugalec vydal. Bývalý útočník Realu Madrid otevřel ve španělské metropoli kliniku na transplantaci vlasů. Fotbalista vlastní ve firmě poloviční podíl.

 

Antonio Calanni, ČTK/AP

"Tohle je jedinečný projekt. Vypadávání vlasů je velkým problémem v Evropě i po celém světě. Naším cílem je pomáhat lidem zvednout sebevědomí, nemusí se stydět k nám přijít," uvedl Ronaldo, který je známý svou péčí o dokonalý zevnějšek.

"Každý se o sebe rád stará, já jsem toho jasným důkazem. Tenhle projekt bude úspěšný, protože chceme pomoct Španělům i španělské ekonomice," řekl pětinásobný držitel Zlatého míče, který loni v létě odešel z Realu do Juventusu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.