Česko "21" - Mexiko "20" 4:0Česká jednadvacítka rozdrtila Mexiko. Pod Krejčím poprvé vyhrála

San Pedro del Pinatar/Praha

Česká fotbalová jednadvacítka na soustředění ve Španělsku porazila mexický výběr do 20 let jasně 4:0. Lvíčata se ve druhém utkání pod novým trenérem Karlem Krejčím dočkala premiérové výhry.

Česká reprezentační jednadvacítka rozdrtila na soustředění ve Španělsku o rok mladí soupeře z Mexika 4:0.

Český tým v San Pedro del Pinatar poslal do vedení ve 40. minutě z penalty Ondřej Šašinka, který skóroval i v páteční přípravě proti Islandu (1:1). Útočník Baníku Ostrava krátce po změně stran zvýšil.

Krejčího svěřenci pak v rychlém sledu vstřelili další dvě branky a definitivně rozhodli o vítězství. V 55. minutě se prosadil Martin Graiciar a pět minut nato uzavřel skóre Patrik Žitný. Pro oba hráče to byly první góly za jednadvacítku.